Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

17.3.2017
Jana

Dobrý den, nahodou jsem narazila na tyto stranky, mám delší dobu pochybnosti a nevěřím očkování!Řekla bych, že po očkování jsou více děti nemocné a oslabené.Mám malého čtyřměsíčního syna, první očkovací davku dostal, i když já jsem moc nechtěla, odpoledne dost plakal, nyní pozoruji nějakou vyrážku na jeho tělíčku, příští týden máme jít na další, ale já nechci!Bohužel žiji v cizině manžel tomu nevěří, naopak je přesvědčen, že očkování ochrání před nemocemi uprchlíku,nepřijetím do školky, téhož názoru je i naše pediatrička.Známý kamarádka se nechala očkovat proti rakovině čípku, nyní nemůže mít děti, kamarád se nechal očkovat proti chřipce, imunitu má uplně oslabenou...Stačí si přečíst negativní příběhy očkování a není jich málo!Jak tady čtu nechám nejspíš vše jakoby odložit a uvidím co dál snad se tu ubráním.

19.2.2017
Lenča

Dobrý den, měla jsem jako dospělá také velké zdravot. problémy po očkování (Hep.B). Pomohly mi důkladné detox. kůry Dr. Jonáše, reflex. terapie, Reiki, homeopatie, pití ovoc. a zel. šťáv a další různé bylinné kůry. Dostala jsem se z toho tak na 90%. Moc držím palce, aby bylo dceři dobře.

18.2.2017
máma

Mám 14 dceru loni jsem jí dala naočkovat vakcínou Cervarix.Již po prvním očkování v dubnu se u dcery objevily bolesti na hrudi zvýšená tepová frekvence kolem 105 . Po druhém očkování asi po necelém měsíci mi dcera doma omdlela a dostala záchvat , který se podobal epileptickému záchvatu. Od té doby máme neustále probémy až do dnešního dne. Bolesti na hrudi, bušení srdce občas ve škole omdlí a dostane křeče v končetinách. Od vánoc se přidali bolesti břicha pod hrudníkem. Od září chodíme po vyšetřeních krve, EEG, EMG, endokrinologie, endoskopie vše je negativní. Proto jsme vyzkoušeli i alternativní medicínu vyšetření biorezonančním přístrojem. Dle paní doktorky, která toto vyšetření provedla, má dcera v těla spoustu škodlivých kovů hlavně olova, zánět slinivky, špatné prokrvení srdečních cév. Od počátku tvrdím lékařům, že problémy mé dcery začaly po tomto očkování, ale nikdo se nechce na toto téma vůbec bavit. Nevím jak mám svému dítěti pomoc, aby byla veselá a zdravá, tak jako před očkováním. S dítěte, které bylo hyperaktivní je dítě , které je stále unavené a má neustále zdravotní problémy. Pokud máte prosím nějakou radu napište mi.

28.1.2017
Lenka Kniha

Očkovahla jsem 3letého syna Prevenarem a 17 měsíční dceru první Hexavaxcínou. Tři týdny po očkování jsou děti stále nemocné. Syn po čtyřech dnech očkování zvracel a měl průjem, obě dvě děti mají zelenou rýmu a kašel. Jejich imunitní systém se viditelně zhoršil. Dcerce se nyní objevuje reakce na kůži exém, s ním bojoval i můj syn rok ,než jsme zjistili že má alergii na kravskou bílkovinu -prošel si všema hexavakcínama. Můj finální závěr je, že už očkovat dál nebudu. reakce jsou jasné a nechci podporovat tento nesmyslný lobing.

23.1.2017
Štěpánka

MMR 6tý den průjem a zvracení, horečka přes 39, 9 tý den znovu zvracení, průjem stále trvá, 10tý den vyrážka a nechce kakat, pokračuje to další týden. Jedna příhoda s příšerným pláčem! V dalších dnech ekzém ( Nikdy dřív nemívala)! Hned po očkování změna chování( připadalo mi, že se šíleně bojí a to věcí, kterých se dřív nebála)! Postupně se to lepší, ale další očkování určitě nedáme! Lituji, že jsem nebyla chytřejší a nechala jsem očkovat!!!

23.1.2017
Lucka

Dcera byla očkována kolem 3. měsíce hexou, reakce pouze zvýšená teplota a podrážděnost. Dětská mě přesvědčila, že Prevenar 13 je důležitý, ale odmítla jsem oboje očkování najednou, tak první dávka Prevenaru následovala za 2 týdny po hexe. Reakce - večer horečka kolem 39, která trvala 3 dny, malá nechtěla pít, ohýbala se při kojení do oblouku a co bylo nejhorší, přestala se na nás usmívat a reagovat na nás a hračky, tento stav trval 5 dní! Už je v pořádku, jen se objevil atopický ekzém, alergie na mléko a přetrvává porucha spánku. Do očkování se budila 2-3 za noc, nyní 7-12x za noc.Další očkování jsem odložila a nevím, zda budu mít odvahu nějaké další dát.

16.1.2017
Hanka

Máme druhé vytoužené dítě, po 9ti letech. Měla novorozeneckou žloutenku, pozoruji začínající dermatitidu. Hodně váhám ohledně očkování. Jsem astmatik, alergik, manžel též. Vracím se k poznámkám v synově deníku a u očkování mám několik poznámek. TBC - otok v místě vpichu. 4. dávka hexavakcíny - bolest nohy, přestal chodit, teplota, nepřetržitý řev 2 dny. Havrix - alergická reakce, horečka, apatie, nechutenství (diazepam). Doočkován v zahraničí - nechutenství, opakované laryngitidy, jednou i zánět hltanu. Horečka, vyrážka. Takže opravdu nevím, jak se rozhodnout. Jsem pragmatický člověk, s anafylaktickými stavy mám osobní zkušenost, stejně jako několik známých s dětmi, které tráví čas po nemocnicích, protože 'si vylosovaly' statisticky cosi...

16.12.2016
Helena

Reakce na první dávku Prevenar 13 v 18. týdnu - syn se ve svém vývoji vrátil o 14 dní zpět - přestal se otáčet v postýlce a pouze kopal nožičkama. Tento stav odezněl po týdnu. Měl mírně zvýšenou teplotu na 37,5°C.

2.12.2016
Marcela

Nedá mi to a musím se také podělit o zkušenost s očkováním. Syn byl ukázkové miminko,po šestinedělí krásně spinkal celou noc. Druhá dávka hexavakcíny vše změnila.Začal se budit po třech hodinách,to ještě šlo.Nyní mu bude 6 měsíců a déle než 2 hodiny v kuse v noci nespí. Také pozoruji výrazné zpomalení motorického vývoje. Jinak je kojený a začínáme z příkrmy.Zatím papá všechno co mu dám. Vážně přemýšlím jak se vyhnout přeočkování v roce. Je velice smutné jak je naše zdravotnictví a legislativa hluchá a slepá ke všem nežádoucím účinkům očkování.

25.11.2016
Ingrid

Dobrý den, musím se podělit také zkušenosti... Mám půlroční holčičku a máme za sebou dvě dávky Hexavakciny a tímto končíme, žádnou nedostane. Jak to bylo krásné miminko když se narodilo to obdivovala i p. Doktorka, pořád říkala: "nemá ani flíček". Po vakcinaci hned jsem zpozorovala změnu chování, už nespala celou noc, podrážděná, plačtivá, nesní ani půlku z toho co předtím, a nakonec po druhé dávce ekzém pod očičkama. Měla jsem se zajímat o NU po očkování mnohem dřív. Doktorka mi nic neřekla ne informovala o možnostech 2+1 nebo 3+1 prostě hned po porodu kdy naočkovat a čím dřív tím líp.

Copyright 2012 - 2018 ProfiSales s.r.o. | Zásady zpracování osobních údajů