Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

12.7.2018
Hanka

Dobrý den, ráda bych podpořila maminky v jejich rozhodnutí neočkovat. Doporučuji, aby se zajímaly, jakým způsobem se vakcíny vyrábějí (považuji to za zcela nebezpečné, pokud se do vakcín dostává z mrtvých zvířat jejich DNA) a aby četly příbalové letáky. Doporučuji rovněž vidět film vaxxed, dá se stáhnout na internetu, o falšování dat o výskytu autismu po MMR vakcíně v USA. Vzhledem k tomu, že v mém blízkém okolí mám několik vážných případů po očkování (dítě po MMR přestalo chodit a mluvit a přes noc se z něj stal autista atd.), tak jsem se sama rozhodla neočkovat. Mám dceru 5 let, která je perfektně zdravá, lékařka nás vidí pouze na pravidelných povinných prohlídkách, měly jsme pouze 2x zánět středního ucha od rýmy a nic jiného, než rýmu neřešíme. V kolektivu dětí je, chodí do soukromé školky. Dcera od 4 let hraje golf a tenis, lyžuje a umí plavat, její motorika je naprosto senzační, což je sice dané i geneticky, ale přeci jen, nic její vývoj nemohlo zastavit. Neznám noční běsy a buzení, dítě mimo hladu v prvních měsících ani nebreklo, krásně vždy spinkala.

5.4.2018
Andrea

Dobrý den, 21.3. jsme se synem absolvovali MMR vakcinu. O týden později zvýšená teplota, ryma, hrozný kašel a zánět v oku. Teploty se zvýšily na skoro 40 stupňů. 3.4. jsme tedy navštívili Dr., udělala CRP, které bylo lehce zvýšené a proto nás poslala na ušní. Na ušním nám dali antibiotika na anginu, kterou podle naší Dr. neměl, ale antibiotika dostal. Hned po první dávce klesla teplota pod 35 stupňů a vyrazila vyrážka po celém těle. Podle všech priznaku, které měl přemýšlím o tom, zda mu vakcína MMR nemohla vyvolat spalnicky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Čekáme ještě na výsledky krve, antibiotika už nedavame.

1.3.2018
Apolena

Ráda bych dodala odvahy všem, co váhají a jsou zastrašováni - máme dvě děti téměř dospělé, nemají ani jedno očkování, i přes výhružky lékařů a přátel, že ohrožujeme naše děti jsme se nedali zviklat, děti zdravé jako řípa celé dětství, kromě obvyklých neduhů jako občasný kašel a chřipka, a na léta, kdy nemohly do školky vzpomínáme dnes jako na velmi krásné období a méně financí v rodinném rozpočtu v těch letech děti opravdu nijak nepoznamenalo, stálo to za to.

30.1.2018
Katka

Syn 2,5 roku, prošel očkováním hexavakcíny a nepovinnym proti pneumokokům víceméně maximálně s teplotami a nechutenstvím, od 3.měsíců má atopický ekzem.před dvěma měsíci dostal první dávku prorix(mmr vakcína),8. den horečka v noci nemohl usnout,spal asi 3 hodiny.od té doby každou noc se budí mezi 1-5h ranní,je unavený ale nemůže usnout,vydává zvlaštní chrčivé zvuky,škube sebou,usmívá se nepřítomně do prázdna,zvláštně si “šudlá” ručičky na neurologii zhodnoceno,že se u něj rozvinula spánková porucha po vakcinaci.nikdo neví kdy a jestli to přejde. Přes den je “normální” až na záchvaty vzteku a nesoustředěnost,což se dá připisovat věku,nevyspání... mám doma 5.měs.dceru,očkována prozatím jednou hexou,po této zkušenosti se synem se už jí jakékolikv očkování bojím dát...

25.1.2018
Rosta

Odklad očkování nic neřeší. Pokud budete mít dítě zmrzačené tak 100% druhé očkovat nebudete ani za milion. Hlavně již při prvních příznacích
může být dobře zaděláno na autismus či hyperaktivitu a to nemluvím o autoimunitních onemocnění - často házených na dědičnost. Další doprovodná znamení je ekzém - tím dává tělo znatelné znamení že je něco špatně. V brožurkách se dozvíme že ekzém se objevuje u dětí většinou kolem 3 měsíce:-))))) jak podivné že? Mám životní zkušenost a druhé dítě na pokusy nedám - taky jsme se ženou věřili. Lékaři už pak nepomohou. Starší dcera 4 roky - atopický ekzém , potravinová intolerance, autoimunitní onemocnění štítné žlázy zjištěno ve 2 letech, hyperaktivita a na autismus se čeká již rok na vyšetření kvůli spec. školce do normální nemůže začala mluvit ve 3 letech a má nedostatečnou zásobu slov. Naopak počítá do10 a barvy říká převážně v AN jazyce. Teprve rok chodí na nočník. Konečně na nás i kouká když něco dává či hází. Mladší je neočkovaná 13 měsíců - smíšek stále za zadečkem , zájem o hru a sraaašně zvědavá - žádný ekzém , nespavost , nechutenství , zbytečná plačtivost pokud nemá hlad či nespadne od 9 měsíců běhá bez držení. Hlavně s sebou nemrská v sedátku jak magor a to ani při usínání. No je to na Vás z kouření taky nemá každý rakovinu, jinak je pravda, že jsme si ještě připlatili za vakcíny navíc. Dnes bych se nakopal.

22.12.2017
Iva

Všem maminkám, jejichž děti mají jakékoliv změny po očkování, doporučuji kapky Joalis Deimun aktiv a Mind Dren, které pomáhají vyčistit tělo od nežádoucích látek, hlavně rtuti a hliníku. Tyto kovy jsou součástí vakcín a dostávají se do nervového systému dětí, proto ten neutišitelný pláč a třes. Kapky je možno natírat na bříško. Dále pomáhají homeopatika. Doporučuji knížky MUDr. Elekové Očkování I a II, lze sehnat v knižnici Meduňky, je tam spousta rád pro maminky, jak postupovat.

20.12.2017
Lenka

Ráda bych se podělila o svou zkušenost. Mým dětem pomáhá z potíží metoda autopatie. Nádherně mi začínají znovu spát, být v pohodě, zdravě se rozvíjet. Více je na stránkách autopatie.cz. Chodíme do poradny pana Cehovskeho. Preji vsem pevne zdravi, stesti, spokojene a usmevave děti a krasne Vanoce.

9.12.2017
Dana

Tyto stránky jsem objevila náhodou. Jsem až překvapená kolik lidí zažilo NU po očkování. Mám syna 2,5 roku. První hexu jsem oddalovala do 6.měsíce, 2. dávka po měsíci a půl. Popravdě se slzama v očích jak to proběhne. Dr jsem upozorňovala na potíže a několika hodinový pláč a třes dítěte po 6 hodinách od podání očkovací látky. Odpověď: normální že pláče. Po druhé hexe opět šílený pláč a bolely ho obě ouška asi měsíc a půl. Specialista se letmo zmínil, že po očkování bývá velice běžné- diagnóza? Žádná. Moje dr tvrdila, že je to blbost. Asi ofoukl. Teploty po podání vakciny tři dny po 38,5. Třetí jsem se bránila a chtěla 2plus1, ale jelikož nebyl rozestup 2 měsíce, což mi nikdo ani nenavrhnul, nebylo možné. Psychickým nátlakem jsem šla do dalších dvou. Po 3. vakcině, cca 3 týdny viróza, plačtivost, noční buzení, nechutenství a k tomu vzteklost, lítostivost, nulová chuť něco dělat. Teplota stejná jako u prvních. Po 4. vakcině žádný pláč, nic, ale 3 týdny viroźa se silným průjmem, zřejmě oslabená imunita, vše až po týdnu po očko, 39-40 teplota cca týden, po kapičkách s probiotiky po měsíci a půl od podání vakcíny přestaly bolesti břicha a začaly potíže s nekaděním. Syn měl tak spálený zadeček od průjmu a po dlouhé době v šoku že má normální stolici, že začal odmítat tuto činnost dělat. Bylo to ve špatné době kdy si dítě začíná pamatovat a uvědomovat si své vlastní já. S nekaděním bojujeme dodnes. Praskání konečníku je běžné. A žádné mastičky od DR nezabíraj, dubová kůra je top. Nejhorší je že se mu zastavil růst, nekadí, nejí. Větší problém než se zdá být. Skoro po roce začíná být normální, bez výkyv nálady a veselý. Vždy po očkování cca 2 měsíce nejedl, nebavil se, neusmíval se, ruzné pupínky po těle. Na MMR nechci a nevím jak se vyhnout. Bojim se co zas přijde. Přeci jen zarděnky a spalničky mu zaručí doživotní imunitu stejně jako jeho matce a ne jako vakcina pouze na par let kdy vyvane. Nejvíc mě trápí nucení doktorů do očkování i přes neduhy dětí po očku. Lidé co se dělí na 2 tábory. Jen se zmíním kdekoliv, že věřím následkům po očkování, připadám si jak odpad společnosti. Přijdou mi všichni jak roboti. Musí se to a tečka. Žádná jiná cesta neexistuje!?

23.11.2017
Martina

U dětí jsem očkování velmi dlouho odkládala. Dceru jsem nechala očkovat v 1,5 roce Hexavakcínou 2+1. Po první dávce byl otok asi 3 cm, vydržel 14 dní a objevil se ekzém okolo úst. Po druhé dávce opět otok, tentokrát 5cm a zmizel až po měsíci. Po poslední dávce zarudlý 10cm otok, zmizel do týdne, v den po očkování velký průjem. Synové dostali Priorix jeden ve 4 letech, druhý až v 6 letech. U mladšího bez komplikací, staršímu se objevila teplota 37,5 12. den po očkování. Hezký den všem :).

20.11.2017
Lenka

Dobry den, 10.11.2017 jsme ockovali prvni davku MMR, predtim veskera ockovani bez reakce,ted jiz 6.den po ockovani teploty skoro ke 40°C, 10.den teplota 37,5°C, prujem, ryma, nechutenstvi, neutisitelny plac, propina se jako luk,a stale vola "mama", uz nevim co bude dalsiho nasledovat,ted si strasne vycitam,ze jsem to mela odlozit do dvou let...druhou davku urcite odlozim jak jen to pujde, jen ted nevim co delat, ted jsem ji uspala,ale nevim co dal,zda zavolat lekari??Dekuji Lenka

1 2 3 4 ... 18
Copyright 2012 - 2018 ProfiSales s.r.o. | Zásady zpracování osobních údajů