Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

27.9.2016
Kateřina

První dítě dostalo vakcíny podle očkovacího kalendáře a odnesl to "jen" (v porovnání s jinými) horečkami a atopickým ekzémem. Dcera byla zatím bez reakcí na očkování do 16.měsíců, kdy dostala MMR. Myslím, že se jí úplně rozsypala imunita - objevil se jí ekzém, během 3 měsícíců po očkování měla - 3x virózu (rýma, kašel, zvracení, horečky až 40,5), 2x zánět středního ucha (1x prasklý s ATB), zánět spojivek a skončilo to 7.nemocí (nohy-ruce-ústa). Doma jíme zelené potraviny (ječmen a chlorellu GW) a ihned po očkování se jich začala sama dožadovat. Po 3 měsících se zdá, že má imunitu opět v pořádku a od té doby nebyla nemocná. Asi za 2 měsíce by měla dostat přeočkování. Vážně uvažuju, že ho nedáme.

25.9.2016
Lenka

Dcera se po 2 hexavakcíně začala osypávat a po několika měsících nám stanovili diagnózu - histiocytóza z langenhansenových buněk. Všichni doktoři nám samozřejmě tvrdí, že po očkování to být nemůže...

16.9.2016
Hela

Nase dcera dostala ve 4. a 6. mesici Hexa a Pevenar vakcinu ve stejny den. Prvni davka ve 4. mesici: pouze horecka. Davka v 6. mesici byla doprovazena hodinovym pistivym krikem a i presto, ze s nami jiz pred ockovanim komunikovala, smala se, vyhledavala nasi pozornost, po ockovani to bylo uplne jine dite. Prvni den po ockovani mela horecky a naprosto s nami nekomunikovala. Druhy a treti den jiz horecky nemela, ale nenavazovala s nami zadny ocni kontakt. Zkouseli jsme s ni navazat kontakt, hrat si s ni, ukazovat ji veci. Zadny usmev a zadny pohled do nasich oci. Jako bychom neexistovali. Byly to nejhorsi chvile naseho zivota. Potom se z toho dostala a zase zacala byt jako driv. Trvale nasledky nepozorujeme. Doktorka se nad reakci podivila a rekla, ze to bylo z horecky. Znovu podotykam, horecku mela pouze prvni den. Nyni resime jak dal - pristi mesic ma dostat dalsi davku, ale myslim, ze do toho uz nepujdeme.

10.9.2016
Jarmila

Očkování hexavakcinou: První očkování teploty, konec pravidelného spani...druhe očkování teploty a třídenní plac za týden 14 dni ryma to samé třetí očkování. Po ctvrtem očkování v noci hrozny jekot a prohybani se do oblouku,vyrazka. Další očkování uz dávat nebudu a další dítě urcite ockovat nenecham.

23.8.2016
Veronika

Ráda bych se podělila o svou zkušenost. Dcera prodělala jen povinná očkování, po hexe měla nepříjemné reakce, které jsem ale považovala za nutné zlo....přestala spát, pravidelně jíst, objevily se noční běsy a ekzém na zadečku v místě vpichu. Reakce po MMR mě ale děsí do dnes. Dvanáctý den po MMR mi upadla do křečí, třásla se po celém těle, prstíky měla zkroucené obracely se jí oči v sloup. Druhý den horečka a po několika dnech horeček se osypala. Celé to trvalo tak týden a zdálo by se, že už to bude dobré. Ovšem čtyři měsíce poté se u dcery vyskytla Henoch Shonleinova puprura- velmi vzácné autoimunitní onemocnění....a reakce Dr.? To mohla mít po čemkoliv, takže nehlášeno......

21.8.2016
MONIKA

Očkovala jsem dceru - druhé dítě ve 12-ti měsících a po hexavakcíně začala při rozzlobení a neuspokojení bít hlavičkou do postýlky, do země, přijít ke mě a kousat mě do ruky, nohy, štípala nechtíkama a koukala na mě, co já na to... po nějakém měsíci mi to přišlo už víc, než běžný dětský vztek a nasadila jsem homeopatika. Hlavičkou už nikam nebije a kouše mě tak 1-2x za den. Velký úspěch, ale bojím se dalšího očkování a nevím jak z se toho zapeklitého koloběhu vymanit.

Naše malá jen štípe , hlavně při usínání. Jinak pokud byl problém tak bych neočkovala, je to první známka že se něco děje. Léčba dítěte vás pak bude stát více jak případná pokuta a do školky ji stejně nebudete moci dát jako já. Viděli jsme v ordinaci při 3 leté kontrole chlapečka , kterého očkovali i když měl dost silný ekzém - některé boláčky byly až do živa. Nevěděla jsem zda matku varovat či ne, plno lidí věří lékařům až za hrob. Ta vyrážka bylo dost vážné varování že imunita má problém a hned do něj perou další látky. Lékaře to nezajímá , má od Vás povolení , takže je za vodou. Jinak očkování jsem již nepovolila.
A druhé co čekáme už ani náhodou očkovat nebudem. Řekla jsem to své lékařce a ta nám sdělila že je to naše věc a dítě nám vezme . Je málo lékařů co se takto zachovají . Hlavně straší přistěhovalcema atd. atd . Přeji všem zdravé a vitální děti .

2.8.2016
Katka

Čtu Vaše příběhy a je smutno. Máme vnučku 2,5 rozhodli jsme se neočkovat zatím nebyla nemocna tedy jednou měla rýmu ještě chci zminit že nebyla kojená. Vy kdo se rozhodujete jestli dát očkovat pročtěte si všechny dostupné informace.

20.7.2016
Eva Kupilíková

Očkovala jsem dceru - druhé dítě ve 12-ti měsících a po hexavakcíně začala při rozzlobení a neuspokojení bít hlavičkou do postýlky, do země, přijít ke mě a kousat mě do ruky, nohy, štípala nechtíkama a koukala na mě, co já na to... po nějakém měsíci mi to přišlo už víc, než běžný dětský vztek a nasadila jsem homeopatika. Hlavičkou už nikam nebije a kouše mě tak 1-2x za den. Velký úspěch, ale bojím se dalšího očkování a nevím jak z se toho zapeklitého koloběhu vymanit.

12.6.2016
Monika

Také jsme slepě věřili našemu lékařství, hlavně očkování. Do 3 měsíců naše malá bez problémů s jídlem , spánkem začínala žvatlat a pást koníčky, koukala do očí. Po první dávce hexi noční pláč , problém s krmením, vyrážka, hlavu již nezvedala a po žvatlání jako když utne. Přišla nám jako uražená, vyhýbala se očnímu kontaktu. Dnes již jí budou 3 roky. Rok již víme odkud vítr fouká. Dostala ještě 2 dávky hexi než nám to došlo. Poslední již nedostane , lékařka nám řekla že není problém dál očkovat i když malá má - atopický ekzém, autoimunitní poruchu štítné žlázy - ve 2 letech , zánět ve střevech - prožene jí vláknina , nebo tužší strava . Dále má hyperaktivitu , stále moc nekomunikuje, zacpává si uši a vyhýbá se očnímu kontaktu máme podezření na lehčí formu autizmu. To jsme s lékařem neřešili. Stejně nám nepomohli , jediné co zjistili byla ta štítná žláza. At. ekzém léčíme vlastní mastí z měsíčku - kupovaný a kortikoidy to jen zhoršili. Dále dieta - nesnese vlákninu a složité cukry , veškerou zeleninu a ovoce odštavnujem a ještě pak následně cedíme .... Je toho moc s čím se potýkáme . Vím že to nikdo nebude řešit pokud to půjde zametat pod koberec. Vakcína tu je +- 8 let ,tak až budou tito lidé plnoletí teprve se uvidí co to bylo za svinstvo. Vypadá to jako úmyslná likvidace lidí východního bloku. Vakcína není naše proč?????? Strava také není nic moc. Jinak věřím že autizmus, leukémie, a všechna onemocnění spojená s imunitou jsou následkem narušení imunity vakcinací + veškerá mozková poškození , čímž je i autizmus atd. Když jsme zjistili jak vakcína funguje tak to teprve začalo vše zapadat . Imunita není tak hloupá aby útočila na mrtvou baktérii proto se do vakcín přidávají /dráždidla/ tox. látky které imunitu donutí reagovat , ale s tím se můžou i spustit nemoci dědičné dříve než by přišli v průběhu života. Pokud bude imunita silná nemusejí propuknout nikdy. Imunita = střevní flora, proto záměrně ta strava. Lékař se pak ptá kdo co má v rodině atd. atd. no to víte to máte po tom a tom , a vakcína je z obliga že. Dvouletému dítěti útočí imunita na vlastní orgán štítnou žlázu???? dědičné??? Při narození se toto testuje byla v pořádku . DĚKUJI VÁM ZA TO JAK SE O NAŠE MALÉ STARÁTE. Budu raději končit jsem zas doruda. Jinak pokud nekojíte, narodí se císařem nebo dříve prodlužujte dobu očkování pokud se bojíte sankcí, ale věřte že je to největší svinstvo do těla toho malého. Imunita se nevyšetřuje před očkováním, a pak už je pozdě a hlavně nic nedokážete . Naši vládní činitelé sami jsou nedostatečně proočkováni- je třeba je nechat přeočkovat odpovídající dávkou ku váze , asi tak 0,5 až 1 litr hexi do každého a to 4x . Proto se očkuje brzo aby tvoreček neřekl co ho bolí. Lidi držte se , stejně to dříve či později praskne , hlavě to už není o pomoci ale o biznisu . Pokud je pravda že i evoluce je podvod , věřím že všichni co toto mohou dopustit budou náležitě odměněni.

3.6.2016
Radka

Bohužel jsme patřili k rodičům, kteří slepě věřili, že očkováním zajistí svým dětem plné zdraví. Svůj velký omyl jsme pochopili až u třetího dítěte. Paní doktorka v jeden den našeho syna oočkovala hexavakcínou, prevenarem a rotarixem, o měsíc později dostal další dávku hexavakcíny a prevenaru. Náš syn se do té doby vyvíjel nadstandardně dobře, po té jsme měli pocit, jako by ho někdo vyměnil. Přestal žvatlat, zapomněl mnoho věcí, které uměl, přestal nás vnímat... je autista. Pochopili jsme, že i problémy našich dvou dcer nejsou náhodné. Celková bilance ockování: nejstarší dcera ADHD, laktózová intolerance, potravinová alergie; mladší dcera ADD, laktózová intolerance, potravinová alergie; a náš syn je autista... Lékaři nám tvrdí, že problém je v dědičnosti. Nikdo z naší rodiny žádnými obdobnými problémy netrpí. Ve třídě starší dcery je minimálně 8 dětí s hyperaktivitou nebo jinou poruchou autistického spektra, u mladší dcery minimálně 7... Vůbec nechápu, jak je možné tato čísla ignorovat a neřešit. Takhle se přece genetika nechová, kde jsou ti dospělí autisté!!

Copyright Miloš Palatka – ALMI