Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

31.7.2017
Dana

Dobrý den, před týdnem jsem se nechala očkovat proti tetanu, je mi 47let. Nežádoucí účinky se projevily hned na druhý den. Bolesti břicha, mdloby, nižší tlak a do pěti dnů velký otok a celou dobu větší bolest ruky. To je tak všechno, zatím bolí. Přeji hezký den.

16.6.2017
Jana

Můj syn, Tomášek, 17m, koncem března očkován vakcínou MMR, 7.den po očku vysoké horečky, přes 40st s febrilním záchvatem, skončili jsme v nemocnici, horečky trvaly víc jak 3 dny, diagnostikovali mu, že prý angína a v krku streptokok, po vyléčení v krku nález zlatý stafylokok...dvoje různé ATB po sobě, psychický stav velmi špatný, jinak je to velmi energické nebojácné dítě, dlouho se dával dohromady...ani jeden doktor nechtěl slyšet, že by to mohlo být z očkování, okamžitě to zamítali, ani se neptali na fakta typu, kdy byl očkován...ted začátkem června horečky, mám už opatření typu diazepam, abych předešla febrilnímu záchvatu, ovšem průběh horeček daleko horší, nešly pořádně srazit a předcházelo jim zmodrání rtů, končetin a velkou zimnicí, po chvíli to přešlo do horečky...diagnostikovali mu opět angínu a stomatitidu, horečky trvaly 4dny...má všechna povinná očkování za sebou a nikdy neměl po očku ani teplotu, do té doby měl jen jednou infekční průjem, jinak zdravý dítě...pevně věřím, že díky vakcíně MMR se rozpoutalo toto peklo s horečkami, záchvaty a nemocemi...druhou dávku rozhodně nedostane!

5.5.2017
Vendula

Dobrý den, máme dceru Dianku - 8 let, prošla důkladným očkováním včetně nepovinných neštovic. Po prvním očkování horečka 39, ale podle pediatra to byl normální jev, doporučil vždy, pokud by se objevila horečka, horečku sraz kombinací čípků panadol a brufen. Po roce se jí na celé polovině těla objevila jemná krupička. Také se objevily nekontrolovatelné záchvaty vzteku, v pozdějším věku - ca 5 let - ji rozčílilo cokoliv a záchvat kdy křičela, plakala a vztekala se trval třeba hodinu. Dozvěděla jsem se o detoxu MUDr. Jonáše, vřele doporučuji, objevili jí těžké kovy uložené v míšních plenách a také v játrech. Absolvovala půlroční detoxikační kúru, ekzém zmizel, nevzteká se, máme doma úplně jiné dítě! :) Naši druhou dceru - nyní 2 roky - už jsme očkovat nenechali.

11.4.2017
Lenka

Před třemi lety jsem byla v chirurgické ambulanci naočkována vakcínou tetavax proti tetanu. Nikdo se mne nezeptal na moje poslední očkování ani na souhlas s očkováním. Ležela jsem na lehátku, kvůli vyšetření nohy. Upozorňuji, že jsem šla na vyšetření kvůli možné zlomenině následkem pádu z kola. Žádné hluboké zranění jsem neměla, pouze povrchové odřeniny. Během vyšetření ke mně přistoupila sestra s oznámením, že mi něco píchne. Než jsem se stačila vzpamatovat měla jsem v zadnici tetanovku což jsem se dozvěděla až ze zprávy o vyšetření.
Ještě ten den následovala úporná bolest celé nohy (té nezraněné, ale očkované). Tudíž jsem se nemohla postavit, obě nohy byly nepoužitelné.. Přidaly se bolesti kloubů, únava a nateklé uzliny na celém těle.. Do tohoto očkování jsem byla zdravá. Netrpěla jsem na nemoci a nebrala antibiotika. Do týdne po očkování jsem skončila se zápalem plic. Po vyléčení zápalu přetrvávala extrémní únava spolu s dušností (nebyla jsem schopná vyjít schody do 3 patra), bolesti v krku a uších, zvětšené uzliny a bolesti kloubů. Musela jsem přestat se sportem a o jízdě na kole, jsem se mohla nechat zdát. Absolvovala jsem nespočet vyšetření - rtg plic, výtěry z krku a nosu, krevní testy, vyšetření na orl, plicním, alergologii. Trvalo to téměř dva roky, kdy jsem nebyla zdravá více než 14 dní v kuse. Všechna vyšetření bez výsledku. Nyní po třech letech se stav zlepšil. Ale stále mi zůstávají zvětšené uzliny, únava a dušnost bez zjištěné příčiny. Jsem přesvědčená, že za tento stav může zmíněné očkovaní proti tetanu.

3.4.2017
Alena

Hlašte prosím nežádoucí účinky očkování na Státní ústav pro kontrolu léčiv! I sami rodiče mohou hlásit podezření na nežádoucí účinek zde: sukl.cz Vyšla již třetí brožura s příběhy nežádoucích účinků očkování poockovani.cz

17.3.2017
Jana

Dobrý den, nahodou jsem narazila na tyto stranky, mám delší dobu pochybnosti a nevěřím očkování!Řekla bych, že po očkování jsou více děti nemocné a oslabené.Mám malého čtyřměsíčního syna, první očkovací davku dostal, i když já jsem moc nechtěla, odpoledne dost plakal, nyní pozoruji nějakou vyrážku na jeho tělíčku, příští týden máme jít na další, ale já nechci!Bohužel žiji v cizině manžel tomu nevěří, naopak je přesvědčen, že očkování ochrání před nemocemi uprchlíku,nepřijetím do školky, téhož názoru je i naše pediatrička.Známý kamarádka se nechala očkovat proti rakovině čípku, nyní nemůže mít děti, kamarád se nechal očkovat proti chřipce, imunitu má uplně oslabenou...Stačí si přečíst negativní příběhy očkování a není jich málo!Jak tady čtu nechám nejspíš vše jakoby odložit a uvidím co dál snad se tu ubráním.

19.2.2017
Lenča

Dobrý den, měla jsem jako dospělá také velké zdravot. problémy po očkování (Hep.B). Pomohly mi důkladné detox. kůry Dr. Jonáše, reflex. terapie, Reiki, homeopatie, pití ovoc. a zel. šťáv a další různé bylinné kůry. Dostala jsem se z toho tak na 90%. Moc držím palce, aby bylo dceři dobře.

18.2.2017
máma

Mám 14 dceru loni jsem jí dala naočkovat vakcínou Cervarix.Již po prvním očkování v dubnu se u dcery objevily bolesti na hrudi zvýšená tepová frekvence kolem 105 . Po druhém očkování asi po necelém měsíci mi dcera doma omdlela a dostala záchvat , který se podobal epileptickému záchvatu. Od té doby máme neustále probémy až do dnešního dne. Bolesti na hrudi, bušení srdce občas ve škole omdlí a dostane křeče v končetinách. Od vánoc se přidali bolesti břicha pod hrudníkem. Od září chodíme po vyšetřeních krve, EEG, EMG, endokrinologie, endoskopie vše je negativní. Proto jsme vyzkoušeli i alternativní medicínu vyšetření biorezonančním přístrojem. Dle paní doktorky, která toto vyšetření provedla, má dcera v těla spoustu škodlivých kovů hlavně olova, zánět slinivky, špatné prokrvení srdečních cév. Od počátku tvrdím lékařům, že problémy mé dcery začaly po tomto očkování, ale nikdo se nechce na toto téma vůbec bavit. Nevím jak mám svému dítěti pomoc, aby byla veselá a zdravá, tak jako před očkováním. S dítěte, které bylo hyperaktivní je dítě , které je stále unavené a má neustále zdravotní problémy. Pokud máte prosím nějakou radu napište mi.

28.1.2017
Lenka Kniha

Očkovahla jsem 3letého syna Prevenarem a 17 měsíční dceru první Hexavaxcínou. Tři týdny po očkování jsou děti stále nemocné. Syn po čtyřech dnech očkování zvracel a měl průjem, obě dvě děti mají zelenou rýmu a kašel. Jejich imunitní systém se viditelně zhoršil. Dcerce se nyní objevuje reakce na kůži exém, s ním bojoval i můj syn rok ,než jsme zjistili že má alergii na kravskou bílkovinu -prošel si všema hexavakcínama. Můj finální závěr je, že už očkovat dál nebudu. reakce jsou jasné a nechci podporovat tento nesmyslný lobing.

23.1.2017
Štěpánka

MMR 6tý den průjem a zvracení, horečka přes 39, 9 tý den znovu zvracení, průjem stále trvá, 10tý den vyrážka a nechce kakat, pokračuje to další týden. Jedna příhoda s příšerným pláčem! V dalších dnech ekzém ( Nikdy dřív nemívala)! Hned po očkování změna chování( připadalo mi, že se šíleně bojí a to věcí, kterých se dřív nebála)! Postupně se to lepší, ale další očkování určitě nedáme! Lituji, že jsem nebyla chytřejší a nechala jsem očkovat!!!

Copyright Miloš Palatka – ALMI