Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

2.7.2013
ivo

První dcera po očkování slitá po celém těle exemem a následně astma, druhá dcera neustálý večer až tříhodinový pláč ,nemohla usnout dodnes stále pláče už od rána, bude mít 4 roky ,-(( je mi líto ,že jsme to nevěděli dříve a nechali jsme ty svinstva do nich napíchat ,hodně zdaru v boji proti nenasytné bezohledné farmacii a korupci přeje Ivo s rodinou.

25.6.2013
Leuša

Náš dvouletý syn měl po vakcině Priorix cca od 8.dne po naočkovaní výraznou reakci. Byl celkově zcela mimo sebe a nebyl vůbec schopen normálně fungovat. Měl horkost (hořel mu cely obličej ale i cele telicko), teplotu jsme sice nemerili, ale není o ni pochyb. Bylo mu evidentne celkove zle a neuměl si s tím poradit a tak zacal být dokonce agresivní (ac byl do tě doby vždy jak 'beranek' a navíc velmi hodny a mily). trvalo to zhruba 5-7 dni, než příznaky ustoupily, jen ta agresivita mu bohužel zůstala, takže nás často napadne a klidne kousne, či chce do někoho kopnout apod. :-(((
Další dávky mu jiz nechci dat a nikomu bych tuto vakcínu s čistým svědomím nedoporucila.

28.4.2013
Aira

již delší dobu přemýšlím o negativním dopadu očkování, manžel byl v rámci své práce několikrát očkován proti vzteklině, v každým případě mu to snížilo imunitu a před několika lety mu vypadaly všechny vlasy, řasy, ochlupení-alopécia. Dávám to do souvislosti s očkováním, bohužel lékaři nechtějí o tom ani slyšet.

Copyright Miloš Palatka – ALMI